Product met succes toegevoegd.
"Fylgran 1 unisex "
De Victoria FYLGRAN 1 is de beste oplossing voor iedereen die met de fiets naar het station gaat en zijn Fietsen comfortabel in de binnenkabel wil meenemen. Of voor wie op de camping staat en een wendbare fiets wil gebruiken. Of voor iedereen die gewoon zin heeft in een opvouwbare e-bike met compacte afmetingen en een volwaardige uitrusting.
Want in opgevouwen toestand meet de e-bike - inclusief pedalen en stuurbuis - een uiterst compacte 88x77x38 cm (B/H/D) en kan dus ook thuis worden opgeborgen om ruimte te besparen. Maar als het tijd is om op pad te gaan, voorziet een accu van 400 Wh de Bosch "Active Line Plus" motor van energie. Dit zorgt weer voor een harmonieuze aandrijving en een natuurlijke rijervaring.
De FYLGRAN 1 is uitgerust met de Shimano 5-speed "Nexus" naafversnelling (naar keuze met vrijloop of terugtraprem). De hydraulische Schijfremmen, die zelfs in natte omstandigheden voldoende grip hebben, zorgen voor de juiste vertraging.
De heldere 30 lux koplampen en de bagagedrager maken de e-bike helemaal geschikt voor woon-werkverkeer. Als kers op de taart is het achterlicht prachtig geïntegreerd in de bagagedrager en zorgt het voor een betere zichtbaarheid in het verkeer.
Want in opgevouwen toestand meet de e-bike - inclusief pedalen en stuurbuis - een uiterst compacte 88x77x38 cm (B/H/D) en kan dus ook thuis worden opgeborgen om ruimte te besparen. Maar als het tijd is om op pad te gaan, voorziet een accu van 400 Wh de Bosch "Active Line Plus" motor van energie. Dit zorgt weer voor een harmonieuze aandrijving en een natuurlijke rijervaring.
De FYLGRAN 1 is uitgerust met de Shimano 5-speed "Nexus" naafversnelling (naar keuze met vrijloop of terugtraprem). De hydraulische Schijfremmen, die zelfs in natte omstandigheden voldoende grip hebben, zorgen voor de juiste vertraging.
De heldere 30 lux koplampen en de bagagedrager maken de e-bike helemaal geschikt voor woon-werkverkeer. Als kers op de taart is het achterlicht prachtig geïntegreerd in de bagagedrager en zorgt het voor een betere zichtbaarheid in het verkeer.
Specificaties "Victoria Fylgran 1 unisex (2025)"
| Frame: | Victoria Fylgran, BES3, Aluminium |
| Derailleurpad-haak: | Slider, Nabenschaltung |
| Vork: | "Fylgran 1" Alugabel |
| Balhoofdstel: | VP, VP-A45AC, ZS44/28,6 ZS44/30 |
| Cranks: | Prowheel EB03 Alu schwarz matt 170mm BNI |
| Kettingblad / snaarschijf: | Miranda 44T BOSCH Gen.3 |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SHIMANO "BL-MT201/BR-MT200 |
| Remgreep: | SHIMANO BL-MT201 |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO SM-RT30 180mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO SM-RT30 160mm |
| Versteller: | SHIMANO "SL-C7000-5", 5-Gang Revoshift |
| Cassette: | SHIMANO "CS-C7000", 24 Zähne |
| Ketting: | KMC "e1 EPT" 1/2"x3/32" |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line" Gen. 3, BES3 |
| Accu: | BOSCH "Powerpack 400" 400Wh, BES3 |
| Lader: | BOSCH 2 Ah |
| Remote: | BOSCH LED-Remote "BRC3600" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | MACH1 "Kargo L" 20" 25C-406, 36 Loch |
| Spaken: | Niro, 2 mm, Schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-QC300" Center Lock, OLD:100mm, QR:133mm, 36H |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7000-5D" 5-Gg. LL |
| Banden voorwiel: | Schwalbe SUPER MOTO-X Perf, GreenGuard, SnakeSkin, 62-406 B/B-SK+RT |
| Banden achterwiel: | Schwalbe SUPER MOTO-X Perf, GreenGuard, SnakeSkin, 62-406 B/B-SK+RT |
| Stuur: | ERGOTEC "FLAT BAR", 25,4mm, 5°, 1,4-2,25-1.4560mm |
| Handvatten: | ERGOTEC Ambition, 22,2, 135/92mm, TPE/Recycled TP-Glasfiber |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Orbis Unitech", schwarz |
| Zadelpen: | ERGOTEC "SKALAR", 12mm Offset, Level6, Schwarz |
| Kettingscherm: | HESLING "CHAINGUARD" Front, E-Folding |
| Schutzblech V.R.: | CURANA "Apollo" 70mm, Front, Schwarz Matt |
| Schutzblech H.R.: | CURANA "Apollo" 70mm, Rear, Schwarz Matt |
| Bagagedrager: | Gepäckträger MIK-HD HA013 |
| Koplamp: | AXA "NXT 30" 30LUX |
| Achterlicht: | AXA "MIK Carrier Rear Light" |
| Ringslot: | ABUS "4750L" Rahmenschloss |
| Accu-slot: | ABUS |
| Standaard: | NUVO "NH-KF54SA" Hinterbauständer |
| Pedalen: | MARWI "SP157" Antislip, Alu |
Technische data
| Categorie: | Vouwfiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framemaat: | Onesize |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Schakelratio: | 1x_5-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | ringslot, systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 120 kg |
| Faltmaß (LxHxB): | 88x77x38 |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | bat black |
| Gewicht: | 23,40 kg |
| EAN | 4251971149809 |
Geometrie gegevens "Victoria Fylgran 1 unisex (2025)"
| Zitbuis: | 457 mm |
| Bovenbuis: | 622 mm |
| Hoek stuurbuis: | 70° |
| Zithoek: | 73° |
| Kettenstrebe: | 434 mm |
| Stuurbuis: | 190 mm |
| Reach: | 483 mm |
| Stack: | 455 mm |
| Instaphoogte: | 380 mm |
| Instapbreedte: | 201 mm |
| Wielbasis: | 1.133 mm |
| Lengte: | 1.653 mm |