Product met succes toegevoegd.
"Fylgran 7 unisex "
De FYLGRAN 7 van Victoria is het perfecte voorbeeld van hoe de vouwfiets in de loop der jaren is geëvolueerd, waardoor hij echt bruikbaar is geworden voor vele doeleinden. De typische Vouwfietsen uit de jaren 1970 waren eenvoudige modellen die in het midden konden worden ingeklapt door simpelweg een bout of hendel los te draaien. Toen al was het voordeel van dit proces duidelijk: de tweewieler kon veel ruimtebesparender geparkeerd en opgeborgen worden dan elke andere conventionele fiets.
Met de komst van moderne e-bike aandrijfsystemen hebben ook de destijds eenvoudig geconstrueerde modellen een technische revolutie ondergaan. De frames zijn vele malen uitgebreider ontworpen, talloze binnenkabels en kabels moeten de voortdurende belasting van vele honderden en duizenden vouwprocessen doorstaan. Bovendien moet de pragmatische "vorm volgt functie"-benadering steeds meer buigen voor de creatieve ambities van de productontwerper.
Een goed voorbeeld hiervan is de FYLGRAN 7, die voor het eerst bij Victoria de accu volledig integreert en daardoor een bijzonder strakke designtaal spreekt. De voordelen van een compact opgevouwen formaat, dat wordt bereikt door het hoofdframe op te vouwen en de stuurbuis en pedalen te verlagen, worden ook hier volledig benut. Om ervoor te zorgen dat hij, net als zijn FYLGRAN broers en zussen, onopvallend blijft in het dagelijks gebruik, is hij uitgerust met een 5-versnellingsnaaf en riemen. Een extra accu (Bosch PowerMore 250 in combinatie met het Performance SX / CompactTube 400 systeem dat voor de FYLGRAN 7 is gespecificeerd) kan worden gebruikt voor geoptimaliseerd gebruik in de praktijk bij langere sightseeingtochten in vreemde steden.
Met de komst van moderne e-bike aandrijfsystemen hebben ook de destijds eenvoudig geconstrueerde modellen een technische revolutie ondergaan. De frames zijn vele malen uitgebreider ontworpen, talloze binnenkabels en kabels moeten de voortdurende belasting van vele honderden en duizenden vouwprocessen doorstaan. Bovendien moet de pragmatische "vorm volgt functie"-benadering steeds meer buigen voor de creatieve ambities van de productontwerper.
Een goed voorbeeld hiervan is de FYLGRAN 7, die voor het eerst bij Victoria de accu volledig integreert en daardoor een bijzonder strakke designtaal spreekt. De voordelen van een compact opgevouwen formaat, dat wordt bereikt door het hoofdframe op te vouwen en de stuurbuis en pedalen te verlagen, worden ook hier volledig benut. Om ervoor te zorgen dat hij, net als zijn FYLGRAN broers en zussen, onopvallend blijft in het dagelijks gebruik, is hij uitgerust met een 5-versnellingsnaaf en riemen. Een extra accu (Bosch PowerMore 250 in combinatie met het Performance SX / CompactTube 400 systeem dat voor de FYLGRAN 7 is gespecificeerd) kan worden gebruikt voor geoptimaliseerd gebruik in de praktijk bij langere sightseeingtochten in vreemde steden.
Specificaties "Victoria Fylgran 7 unisex (2025)"
| Frame: | Victoria Fylgran, BES3, Aluminium |
| Derailleurpad-haak: | Slider, Nabenschaltung |
| Vork: | "Fylgran 7" Alugabel |
| Balhoofdstel: | VP, VP-A45AC, ZS44/28,6 ZS44/30 |
| Cranks: | Prowheel EB03 Alu schwarz matt 170mm BNI |
| Kettingblad / snaarschijf: | GATES "CDX", 52 Zähne, Bosch BDU34,Schutzring |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SHIMANO "BL-MT201/BR-MT200 |
| Remgreep: | SHIMANO BL-MT201 |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO SM-RT30 180mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO SM-RT30 160mm |
| Versteller: | SHIMANO "SL-C7000-5", 5-Gang Revoshift |
| Cassette: | GATES für Shimano 5, 28 Zähne |
| Ketting: | GATES "CDC" 122T, 1342mm, Schwarz |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line SX" Gen. 5, BES3 |
| Accu: | BOSCH "CPT 400" 400Wh, BES3 |
| Lader: | BOSCH 2 Ah |
| Remote: | BOSCH LED-Remote "BRC3600" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | MACH1 "Kargo L" 20" 25C-406, 36 Loch |
| Spaken: | Niro, 2 mm, Schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-QC400" Center Lock,OLD:100mm, QR:133mm, 36H |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C7000-5D", 5-Gang, Leerlauf, Center Lock, 36 Loch, schwarz |
| Banden voorwiel: | Schwalbe SUPER MOTO-X Perf, GreenGuard, SnakeSkin, 62-406 B/B-SK+RT |
| Banden achterwiel: | Schwalbe SUPER MOTO-X Perf, GreenGuard, SnakeSkin, 62-406 B/B-SK+RT |
| Stuur: | ERGOTEC "FLAT BAR", 25,4mm, 5°, 1,4-2,25-1.4560mm |
| Handvatten: | ERGOTEC Ambition, 22,2, 135/92mm, TPE/Recycled TP-Glasfiber |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Orbis Unitech", schwarz |
| Zadelpen: | ERGOTEC "SKALAR", 12mm Offset, Level6, Schwarz |
| Kettingscherm: | CURANA C-Lite Fygran 7 |
| Schutzblech V.R.: | CURANA "Apollo" 70mm, Front, Schwarz Matt |
| Schutzblech H.R.: | CURANA "Apollo" 70mm, 20", Rear, Schwarz Matt, Nano CB |
| Bagagedrager: | Gepäckträger MIK-HD HA020 |
| Koplamp: | AXA "NXT 45" 45 LUX |
| Achterlicht: | Büchel "NANO COB" |
| Ringslot: | ABUS "4750SL" Rahmenschloss |
| Accu-slot: | ABUS |
| Standaard: | NUVO "NH-KF54SA" Hinterbauständer |
| Pedalen: | MARWI "SP157" Antislip, Alu |
Technische data
| Categorie: | Vouwfiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | unisex |
| Frame-vorm: | unisex |
| Framemaat: | Onesize |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Schakelratio: | 1x_5-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Uitrusting: | ringslot, systeem bagagedrager, lage instap, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 120 kg |
| Faltmaß (LxHxB): | 87x79x41 |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | Inferno red |
| Gewicht: | 24,90 kg |
| EAN | 4251971149823 |
Geometrie gegevens "Victoria Fylgran 7 unisex (2025)"
| Zitbuis: | 415 mm |
| Bovenbuis: | 604 mm |
| Hoek stuurbuis: | 69° |
| Zithoek: | 73° |
| Kettenstrebe: | 410 mm |
| Stuurbuis: | 200 mm |
| Reach: | 480 mm |
| Stack: | 456 mm |
| Instaphoogte: | 398 mm |
| Instapbreedte: | 148 mm |
| Wielbasis: | 1.112 mm |
| Lengte: | 1.632 mm |